19

alphafreepress.gr / ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ / Επικράτησε εντός έδρας του Άρη ο Ατρόμητος – Προσπέρασε τον Ολυμπιακό

Επικράτησε εντός έδρας του Άρη ο Ατρόμητος – Προσπέρασε τον Ολυμπιακό

Επιστροφή στη δεύτερη θέση του βαθμολογικού πίνακα για τον Ατρόμητο. Οι Περιστεριώτες επικράτησαν εντός έδρας του Άρη με 4-2 και προσπέρασαν τον Ολυμπιακό, ο οποίος νωρίτερα πέταξε δύο βαθμούς στην Ξάνθη. Οι γηπεδούχοι ήταν ανώτεροι από τους Θεσσαλονικείς, ειδικά στο πρώτο ημίχρονο, κι έφτασαν με άνεση στη νίκη. Το παιχνίδι ήταν στα καλύτερά του στα […]

Αυτόμητος

Επιστροφή στη δεύτερη θέση του βαθμολογικού πίνακα για τον Ατρόμητο.

Οι Περιστεριώτες επικράτησαν εντός έδρας του Άρη με 4-2 και προσπέρασαν τον Ολυμπιακό, ο οποίος νωρίτερα πέταξε δύο βαθμούς στην Ξάνθη.

Οι γηπεδούχοι ήταν ανώτεροι από τους Θεσσαλονικείς, ειδικά στο πρώτο ημίχρονο, κι έφτασαν με άνεση στη νίκη.

Το παιχνίδι ήταν στα καλύτερά του στα τελευταία λεπτά του αγώνα, όπου σημειώθηκαν τέσσερα γκολ από το 89′ μέχρι το 93′.