19

alphafreepress.gr / ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ / Καλύτερος παίκτης του αγώνα ο Καρσελά! (vid)

Καλύτερος παίκτης του αγώνα ο Καρσελά! (vid)

– του Αντώνη Γεωργακόπουλου Αναγεννημένος φαίνεται ο Καρσελά μετά την επιστροφή του στη Σταντάρ Λιέγης από τον Ολυμπιακό. Ο Μαροκινός…πέρασε και δεν ακούμπησε από τον Πειραιά, ωστόσο, στην αναμέτρηση της Σταντάρ κόντρα στη Μουσκρόν, αναδείχθηκε «Καλύτερος ποδοσφαιριστής του αγώνα», συγκεντρώνοντας το 71% των ψήφων από τους φιλάθλους της ομάδας. Ο 28χρονος σκόραρε στο 87ο […]

– του Αντώνη Γεωργακόπουλου

Αναγεννημένος φαίνεται ο Καρσελά μετά την επιστροφή του στη Σταντάρ Λιέγης από τον Ολυμπιακό.

Ο Μαροκινός…πέρασε και δεν ακούμπησε από τον Πειραιά, ωστόσο, στην αναμέτρηση της Σταντάρ κόντρα στη Μουσκρόν, αναδείχθηκε «Καλύτερος ποδοσφαιριστής του αγώνα», συγκεντρώνοντας το 71% των ψήφων από τους φιλάθλους της ομάδας.

Ο 28χρονος σκόραρε στο 87ο λεπτό κάνοντας το 3-3, ενώ δύο λεπτά αργότερα οι γηπεδούχοι πήραν τη νίκη με σκορ 4-3 χάρη στο γκολ του Ντούγιε Ντιόπ.