20

alphafreepress.gr / ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ / ΑΕΚ: Τραυματίας ο Τσόσιτς!

ΑΕΚ: Τραυματίας ο Τσόσιτς!

– του Αντώνη Γεωργακόπουλου Ο Ούρος Τσόσιτς δεν κατάφερε να ολοκληρώσει τον αγώνα, στη νίκη της ΑΕΚ επί του Πλατανιά με σκορ 3-0. Ο Σέρβος, αισθάνθηκε ενοχλήσεις και έτσι στο ημίχρονο αντικαταστάθηκε από τον Βασίλη Λαμπρόπουλο. Οι πρώτες εκτιμήσεις του ιατρικού τιμ, κάνουν λόγο για θλάση, κι έτσι θα ξεκινήσει άμεσα αποθεραπεία. Το μόνο […]

– του Αντώνη Γεωργακόπουλου

Ο Ούρος Τσόσιτς δεν κατάφερε να ολοκληρώσει τον αγώνα, στη νίκη της ΑΕΚ επί του Πλατανιά με σκορ 3-0.

Ο Σέρβος, αισθάνθηκε ενοχλήσεις και έτσι στο ημίχρονο αντικαταστάθηκε από τον Βασίλη Λαμπρόπουλο.

Οι πρώτες εκτιμήσεις του ιατρικού τιμ, κάνουν λόγο για θλάση, κι έτσι θα ξεκινήσει άμεσα αποθεραπεία.

Το μόνο που φαίνεται να είναι σίγουρο, μέχρι στιγμής, είναι πως ο 25χρονος θα απουσιάσει από το εκτός έδρας παιχνίδι με αντίπαλο την Καλλιθέα (30/11) για το Κύπελλο Ελλάδος.