«Μούτζα!» Επική κόκκινη Πετρόπουλου στο ντέρμπι Απόλλων-Άρης (vid)

ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ

ΕΠΙΜΕΛΕΙΑ: l.a.ntokas

Απόλλων και Άρης ήρθαν ισόπαλοι 2-2 στο ντέρμπι της Football League στη Ριζούπολη. Οι Θεσσαλονικείς προηγήθηκαν με δύο γκολ, όμως μετά την αποβολή του Ντούνη, οι γηπεδούχοι ισοφάρισαν σε 2-2 με γκολ στο 91’ και επιχείρησαν στα τελευταία λεπτά να «κλέψουν» τη νίκη. Έχασαν και μία καλή ευκαιρία ενώ στο 94’ ο Πετρόπουλος που ήταν […]

13.02.2017 | 11:17

Έχασαν και μία καλή ευκαιρία ενώ στο 94’ ο Πετρόπουλος που ήταν οφσάιντ προσπάθησε με κεφαλιά να σκοράρει για το 3-0. Ο επόπτης σήκωσε τη σημαία του με αποτέλεσμα να εκνευρίσει τον πρώην παίκτη του Παναθηναϊκού.

Ο επιθετικός πρώτα τράβηξε τα μαλλιά του και στη συνέχεια μούντζωσε και με τα δύο χέρια του τον επόπτη, και φυσικά αποβλήθηκε…